ARC-H Hradec Králové s. r. o.

Zpět

Kemppi

Nabízíme širokou nabídku svařovacích systému Kemppi včetně příslušenství. V nabíce máme produty pro MIG/MAG svařování, TIG svařování, MMA svařování i robotizovaná pracoviště KEMPPI ROBOTICS.

 

KEMPPI MIG/MAG svařování

Je poloautomatický svařovací proces, použitelný pro všechny pozice a síly materiálu.

MIG/MAG svařování
MIG/MAG svařování

KEMPPI TIG-svařování

Použito DC pro svařování oceli a nerezových materiálů a AC pro Al nebo Mg materiály.

Profesionální svářeči TIG ví, co chtějí, a Kemppi vyvinula zařízení pro jejich potřeby. Precizní zapálení, stabilní průtok proudu jsou základní linií, která je obsažená ve všech TIG zařízeních Kemppi.

Doplňková zařízení dálkového ovládání mohou být vybrána podle práce a jejích podmínek a umožňují svářečům se koncentrovat na kvalitu. Více informací na stranách 36-37.

TIG svařování
TIG svařování

KEMPPI MMA-svařování

Je svařovací zařízení, které je ručně přenosné, nutný je pouze zdroj.

Jedná se o kompaktní, lehká a přizpůsobivá zařízení. Kemppi MMA vybavení je vhodné pro profesionální svařování, které se setkává s respektem. Zapálení oblouku a stabilita dynamiky řízení zajišťuje každé zapálení elektrody bez námahy pro zajištění kvality svařování.

Všechny modely jsou kompatibilní s generátory a schopné provozu v podmínkách pod nulou i na přímém slunci. Svoji práci zvládnete excelentně za každého počasí se zařízením Kemppi.

Svařování elektrodou
Svařování elektrodou

KEMPPI Drážkování

KEMPPI Příslušenství

Příslušenství pro značku KEMPPI

KEMPPI ROBOTICS

Robotizovaná pracoviště